Український авіаперевізник SkyUp готовий здійснити спеціальний рейс до китайського міста Ухань для евакуації українських громадян

Український авіаперевізник SkyUp готовий здійснити спеціальний рейс до китайського міста Ухань для евакуації українських громадян. Там чекають на рішення Міністерства охорони здоров’я. Утім натепер невідомо, коли саме відбудеться рейс.

Громадяни України, які зараз перебувають в Ухані, чекають на евакуацію. Про це “5-му каналу” розказала українка, яка опинилася на карантині у цьому китайському місті. Вона повідомляє, що Посольство тримає постійний зв’язок із громадянами України, але час евакуації невідомий.
“5-му каналу” українка розповіла про те, як нині живе Ухань – місто, з якого почав розповсюджуватися коронавірус і яке вже понад два тижні перебуває на карантині. Влада перекрила в’їзди та виїзди з Уханю, щоб зупинити поширення захворювання.

“Ситуація з евакуацією нам невідома. Поки що ніхто нічого не повідомляє. Сьогодні змушена була вийти до магазину, бо закінчилися продукти. Просто на цю мить ми вже мали бути в Україні. На виході з мого двору перевіряють температуру, і коли повертаєшся назад, то це здійснюють ще раз і записують твою адресу”, – зазначила українка.

Про бажання виїхати з Хубею вітчизняним дипломатам повідомили 53 громадян України. Напередодні міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька інформувала, що дату евакуації визначать після підписання її учасниками згоди. За даними урядниці, нині у провінції перебувають близько 80 українців. Евакуйованих громадян розмістять на 14-денний карантин.

Нагадаємо, евакуація громадян України з китайського міста Ухань мала відбутися у вівторок, 11 лютого. Згодом її відтермінували. Основною причиною затримки вильоту називають невизначеність із місцем, де евакуйовані перебуватимуть на двотижневому карантині.
Джерело: https://www.5.ua

Александр Брусникин    14 Февраль 2020